Trendy, które zmieniają biura #2

Zapraszamy na spotkanie organizowane przez Polski Instytut Środowiska Pracy we współpracy z Nowy Styl Group. Rozmawiać będziemy o trendach, które zmienią biura. Interesujesz się tematyką nowoczesnego środowiska pracy? Chcesz rozwijać wiedzę? Poznać innych ekspertów i wymienić się doświadczeniami? Dołącz do nas 17.04.2019!

 

Spotkanie odbędzie się w Office Inspiration Centre Nowy Styl Group w Krakowie. 

Agenda:

10:00-10:15 Kawa i networking

 

10:15-10:30 Powitanie

Nowy Styl Group, Polski Instytut Środowiska Pracy

 

10:30-11:00 Biura projektowane zgodnie z trendami – abstrakcja czy rzeczywistość?, Anna Dziadkowiec, Senior Workplace Research & Analysis Consultant, Nowy Styl Group

Jak tworzyć biura XXI wieku? Skąd czerpać inspiracje? Na które potrzeby odpowiadać? I przede wszystkim: jak się nie zgubić w gąszczu wielu złotych rad? Anna Dziadkowiec przedstawi główne trendy społeczne i ich przykłady wdrożenia w przestrzeń biurową.

 

11:00-11:30 Co jest dziś trendem: wellness w biurze czy wellbeing w firmie?, Ewa Stelmasiak – założycielka The Wellness Institute (www.wellnessinstitute.pl), pierwszy w Polsce certyfikowany menedżer programów wellbeing dla firm (CWWPM), współautorka książki o wellbeingu w organizacji.

Piłkarzyki, świeże owoce, masaże i wiele innych benefitów pracowniczych coraz częściej stanowi rzeczywistość biurową wielu firm. Czy to już wellbeing czy jeszcze nie? Czym różnią się benefity od wellbeingu, a czym wellness w biurze od wellbeing w organizacji? To tematy wystąpienia, w którym wellbeing zostanie przedstawiony nie jako miły dodatek, ale jako funkcja zarządzania. Uczestnicy zapoznają się ze strategicznym wymiarem wellbeingu i poznają kluczowe wskaźniki jego pomiaru w firmie.

 

11:00-12:00 Dyskusja

 

12:00-13:00

Networking i kawa

DESIGN I STYL. NOWY STYL.  Zwiedzanie The Office Inspiration Centre

 

W celu zgłoszenia udziału prosimy o wypełnienie formularza na stronie Evenea do 12.04.2019.

https://sniadanie-srodowiskowe-03.evenea.pl

Liczba miejsc ograniczona. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

17.04.2019, g. 10:00, Office Inspiration Centre Nowy Styl Group, Walerego Eljasza Radzikowskiego 182, 31-342 Kraków.